Τρίτη, 20 Φεβρουαρίου, 2018

Larger Font Smaller Font PDFΕκτύπωσηE-mail

Σάββατο, 10 Φεβρουαρίου 2018 01:41

Ποιοι βραβεύονται στην ετήσια εκδήλωσης της Ε.Π.Σ

logoartc_f
Την ερχόμενη Δευτέρα 12 Φεβρουαρίου 2018  και ώρα 19.00 στην αίθουσα εκδηλώσεων & δεξιώσεων  ‘’TERRA VERDE’’ στη Νίκαια (7ης Μάρτη  1944 (πρώην Κονδύλη)49), διεξάγεται η κορυφαία Ετήσια Εορταστική Εκδήλωση και η κοπή της Βασιλόπιτας της Ένωσής.
 
Στη διάρκεια της εκδήλωσης θα τιμηθούν τα σωματεία & ποδοσφαιριστές της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ  για τις επιτυχίες τους την περίοδο 2016-2017 καθώς και ποδοσφαιριστές-φοιτητές που εισήχθησαν σε ΑΕΙ τη χρονιά που μας πέρασε.
Ακόμη  οι παράγοντες αλλά κι άλλοι συντελεστές- φίλοι για την προσφορά τους στο Πειραϊκό αλλά και γενικότερα στο Ελληνικό Ποδόσφαιρο.
 
BΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ
 
Η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. για την κατάκτηση του πρωταθλήματος  Super league περιόδου 2016-2017
 
Η ομάδα Κ-20 της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. για την κατάκτηση του ανάλογου πρωταθλήματος Super league περιόδου 2016-2017
 
Η ομάδα Κ-17 της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. για την κατάκτηση του ανάλογου πρωταθλήματος Super league περιόδου 2016-2017
 
Ο Α.Π.Ο.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - Κυπελλούχος ομάδα περιόδου 2016-2017
 
Ο Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - Πρωταθλήτρια ομάδα του 2ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας, περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Γ΄ Εθνική κατηγορία.
 
Ο Α.Π.Ο.ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - Πρωταθλήτρια ομάδα του 1ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017.
 
Ο  Α.Π.Σ.Ε. ΑΜΦΙΑΛΗ - Πρωταθλήτρια του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Α΄ Κατηγορία
 
Ο Α.Σ. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - Δευτεραθλήτρια του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Α΄ Κατηγορία
 
Ο Α.Ο.ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ- Τριταθλήτρια ομάδα του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Α΄ Κατηγορία
 
Ο Α.Ο.ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ- Πρωταθλήτρια ομάδα του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Α΄Κατηγορία
 
Ο Α.Ο.ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ- Δευτεραθλήτρια ομάδα του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην  Α΄ Κατηγορία
 
Ο ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ- Τριταθλήτρια ομάδα του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Α΄ Κατηγορία
 
Ο Α.Ο.Ν.Φ. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ-Πρωταθλήτρια ομάδα της Γ΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Β΄ Κατηγορία
 
Ο Α.Ο.ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ-Δευτεραθλήτρια ομάδα της Γ΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Β΄’  Κατηγορία
 
Ο A.O. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ-Τριταθλήτρια ομάδα  της Γ΄ Κατηγορία περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Β΄ Κατηγορία
 
Ο A.O. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ για την άνοδο στην Β΄ Κατηγορία, περίοδος 2016-2017
 
Ο Α.Ο.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ (Γυναικεία ομάδα ποδοσφαίρου) Πρωταθλήτρια 5ου ομίλου Γ΄ Εθνικής περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Β΄ Εθνική.
 
ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
 
ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ-Δήμαρχος Περάματος, για τις ενέργειες & προσπάθειες του στην βελτίωση των αθλητικών εγκαταστάσεων στο Πέραμα.
 
ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ- Δήμαρχος Κερατσινίου-Δραπετσώνας, για το σημαντικό έργο στην βελτίωση των αθλητικών εγκαταστάσεων στο Κερατσίνι & στην Δραπετσώνα
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ «ΚΑΝΑΛΙ ΕΝΑ 90,4», για την προβολή του Πειραϊκού Ερασιτεχνικού Ποδοσφαίρου
 
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ, για την προσφορά του στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο & την συνεργασία με την Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ
 
ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΙΩΠΗΣ- Διεθνής Ποδοσφαιριστής του Πανιωνίου & Ολυμπιακού που υπήρξε μέλος  των Μικτών ομάδων της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ
 
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - Δημοσιογράφος, για την  συνολική του παρουσία στο χώρο της δημοσιογραφίας& του Ποδοσφαίρου
 
ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΩΥΣΙΔΗΣ- Παλαίμαχος παράγοντας για την πολυετή παρουσία& προσφορά του στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο
 
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΑΙΝΑΣ- Πρόεδρος του σωματείου Α.Ο.ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ για την πολυετή παρουσία και προσφορά του στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο
 
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΚΟΣ – Παλαίμαχος ποδοσφαιριστής του Α.Σ. ΠΟΝΤΙΩΝ για την συνολική του παρουσία στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο
 
Η Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ τιμά τη μνήμη του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΛΑΧΑΚΟΥ, φίλου- συνεργάτη &  με προσφορά στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο.
 
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Διαιτητής, για την συνολική του παρουσία & προσφορά στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο
 
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ως νέος ταλαντούχος εξελίξιμος διαιτητής
 
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΑΡΑΝΤΑΤ - Ιατρός αγώνων ,για την προσφορά του στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο
 
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΟΥΧΟΣ – Παρατηρητής αγώνων, για την συνολική του παρουσία& προσφορά στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο
 
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΕΜΟΥ- Διοικητικό στέλεχος του Α.Ο.ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ, ως γυναίκα που προσφέρει στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο
 
 
ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ-ΗΘΟΥΣ
 
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ- Πρώην Πρόεδρος του Α.Ο.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ, για την προσφορά του στα τμήματα Ακαδημιών & του Πειραικού Ερασιτεχνικού Ποδοσφαίρου
 
ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΟΣ – Διοικητικό  Στέλεχος του Α.Ο.ΚΑΣΤΕΛΛΑ, για το ήθος και την συνολική του παρουσία στο Πειραικό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο.
 
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΙΑΔΑΚΗΣ – Προπονητής του Α.Π.Ψ.Ο.ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ για το ήθος & την συνολική του παρουσία στα τμήματα Υποδομών
 
ΣΥΜΕΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – Προπονητής του Α.Ο.Α.Δ., για το ήθος και την συνολική του παρουσία στο Πειραικό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο.
 
 
ΟΙ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΣΚΟΡΕΡ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-2017
 
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
 
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ(ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ), πρώτος σκόρερ της Α΄ Κατηγορίας & του 2ου ομίλου με 24 τέρματα
 
ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ( ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ) πρώτος σκόρερ του 1ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας με 21 τέρματα
 
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΤΖΑΚΗΣ( ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ), δεύτερος σκόρερ του 1ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας με 20 τέρματα
 
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΜΙΟΣ( ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ), τρίτος σκόρερ του 1ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας με 19 τέρματα.
 
ΤΖΟΥΛΙΑΝ ΜΠΑΧΑ( Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) δεύτερος σκόρερ του 2ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας με 23 τέρματα
 
ΝΕΙΛΟΣ- ΑΓΓΕΛΟΣ ΨΥΧΟΓΙΟΣ(ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ), τρίτος σκόρερ του 2ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας με 20 τέρματα
 
Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
 
XAΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΒΑΤΣΟΣ( Α.Ε. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ), πρώτος σκόρερ του πρωταθλήματος Β΄ Κατηγορίας & του 2ου ομίλου με 28 τέρματα
 
ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ( ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ), πρώτος σκόρερ του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 21 τέρματα
 
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΕΤΤΑΣ (ΑΜΦΙΑΛΗ) δεύτερος σκόρερ του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 18 τέρματα
 
ΠΕΤΡΟΣ ΨΩΙΝΟΣ (ΑΜΦΙΑΛΗ) τρίτος σκόρερ του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 14 τέρματα
 
ASIEGBU JOHN IKENNA (ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ) τρίτος σκόρερ του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 14 τέρματα.
 
DZOZDUASVILI MERAB (ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ) δεύτερος σκόρερ του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 16 τέρματα
 
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΑΛΑΜΗΣ( Α.Ε. ΝΕΑΠΟΛΗ), δεύτερος σκόρερ του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 16 τέρματα
 
Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
 
ΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ) πρώτος σκόρερ της Γ΄ Κατηγορίας με 21 τέρματα
 
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΦΙΛΗΣ (ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ), δεύτερος σκόρερ της Γ΄ Κατηγορίας με 19 τέρματα
 
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΗΣ (Α.Ε. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ) τρίτος σκόρερ της Γ΄ Κατηγορίας με 14 τέρματα
 
 
ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΕ ΡΕΚΟΡ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-2017
 
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣ (Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ), για το ρεκόρ συμμετοχών(28 αγώνες- 2520 λεπτά), 1ος όμιλος της Α΄ Κατηγορίας.
 
ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΕΙΜΑΡΟΓΛΟΥ (Α.Ε. Μ.ΑΕΤΟΥ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ), για το ρεκόρ συμμετοχών(28 αγώνες- 2520 λεπτά), 1ος όμιλος της Α΄ Κατηγορίας.
 
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ(ΗΦΑΙΣΤΟΣ- Α.Ε. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ), για το ρεκόρ συμμετοχών(30 αγώνες- 2700 λεπτά), 1ος όμιλος της Α΄ Κατηγορίας.
 
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΛΙΚΑΝΤΗΣ(ΕΝΩΣΗ Α.Α.ΡΕΝΤΗ), για το ρεκόρ συμμετοχών(30 αγώνες- 2700 λεπτά), 1ος όμιλος της Α΄ Κατηγορίας
 
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΥΡΙΑΣ(Α.Ο.ΧΑΛΚΗΔΩΝ), για το ρεκόρ συμμετοχών(28 αγώνες- 2520 λεπτά), 1ος όμιλος της Α΄ Κατηγορίας.
 
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΙΛΙΡΗΣ(ΚΑΣΤΕΛΛΑ), για το ρεκόρ συμμετοχών(26 αγώνες- 2340 λεπτά), 1ος όμιλος της Β΄ Κατηγορίας
 
KUMBULA FATMIR (NEO IKONIO), για το ρεκόρ συμμετοχών(26 αγώνες- 2340 λεπτά), 1ος όμιλος της Β΄ Κατηγορίας.
 
XAΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ(Α.Ε. ΝΕΑΠΟΛΗ), για το ρεκόρ συμμετοχών (24 αγώνες- 2160 λεπτά), 2ος όμιλος της Β΄ Κατηγορίας
 
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ(ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ), για το ρεκόρ συμμετοχών (24 αγώνες- 2160 λεπτά), 2ος όμιλος της Β΄ Κατηγορίας
 
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΒΑΤΣΟΣ(ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ), για το ρεκόρ συμμετοχών (24 αγώνες- 2160 λεπτά), 2ος όμιλος της Β΄ Κατηγορίας
 
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΗΡΑΙΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ), για το ρεκόρ συμμετοχών (27 αγώνες- 2430 λεπτά), της Γ΄ Κατηγορίας
 
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ – ΒΛΑΤΑΣ(ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ), για το ρεκόρ συμμετοχών (27 αγώνες- 2430 λεπτά), της Γ΄ Κατηγορίας
 
 
ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥΣ ΣΕ ΑΕΙ
 
ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ- ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ
 
ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ – ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
 
ΚΑΤΣΙΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
 
ΚΑΣΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ – ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
 
ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ- ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ- ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ&ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
 
ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ – ΣΧΟΛΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
 
ΓΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ  – ΣΧΟΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
 
ΣΑΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ – ΤΜΗΜΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
 
ΞΥΜΙΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ  – ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ – ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
 
ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΣΧΟΛΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ
 
ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ –ΘΗΣΕΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
 
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ  – ΣΧΟΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
 
ΖΙΝΙΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
 
ΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ – ΤΜΗΜΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
 
 
ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΝΙΚΗ
 
ΑΡΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ  – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2017
 
 
 

Νεότερες ειδήσεις:
Πρόσφατες ειδήσεις:

Πρόσωπα

Παράταση θητείας
του Αρχηγού στο 
Λιμενικό Σώμα 
 
 «Η ίδρυση του ΟΠΕΚΑ
ανοίγει το δρόμο» 
 

Ημερίδα για το Ευρωπαϊκό
Πρόγραμμα POSEIDON
MED II στον ΟΛΠ

Στοχεύοντας την διάκριση
στο Ευρωπαϊκό Finn 
 

Γεγονότα

Τιμητική Βράβευση
για την ΕΥΔΑΠ

Ο Ιστιοπλοϊκός Μαραθώνιος
ανανεώνει το ραντεβού του

“EKO All Star Game 2018”

podosfairiki_synerg.logo1
Τιμητική διάκριση για
τα Δημοτικά Ραδιόφωνα

Παρουσίαση του Μητρώου
online media 

cruise bunner

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.

elpe

Πρωτοσέλιδα

Πολιτική

20 Φεβρουαρίου 2018, 17.51
 «Η ίδρυση του ΟΠΕΚΑ ανοίγει το δρόμο»
Ομιλία της Ελένης Σταματάκη στην...
15 Φεβρουαρίου 2018, 17.01
«Δεν θα επιτρέψουμε την αμφισβήτηση της εδαφικής μας ακεραιότητας»
Επίσκεψη στο Υπουργείο Ναυτιλίας &...
14 Φεβρουαρίου 2018, 23.03
Ο  Αλέξης Τσίπρας στο Υπ. Ναυτιλίας
Ο Πρωθυπουργός, Αλέξης Τσίπρας, θα...

Ναυτιλία

20 Φεβρουαρίου 2018, 00.51
Στη Σύμη και στην Στρογγυλή η ηγεσία του Υπ. Ναυτιλίας
  Τη Σύμη και τη νήσο Στρογγυλή...
18 Φεβρουαρίου 2018, 11.54
Στο Καστελλόριζο και στη Σύμη ο Υπ. Ναυτιλίας
Το Καστελλόριζο και τη Σύμη σήμερα και...
18 Φεβρουαρίου 2018, 00.49
Τα προβλήματα των Ναυτεργατών στη γραμμή της Αδριατικής
Η Πανελλήνια Ένωση Εμπορικού Ναυτικού...

Πειραιάς

20 Φεβρουαρίου 2018, 17.45
Το «Λιμάνι της Αγωνίας» για το Master Plan του ΟΛΠ
Στο Σχέδιο Ανάπτυξης και Διαχείρισης...
20 Φεβρουαρίου 2018, 00.58
Στοχεύοντας την διάκριση στο Ευρωπαϊκό Finn
Μετά την εξαιρετική εμφάνιση στον αγώνα...
20 Φεβρουαρίου 2018, 00.48
Α.Ο.ΚΑΡΑΒΑΣ και ΕΘΝΙΚΟΣ στον τελικό Κυπέλλου Πειραιά
Η Εκτελεστική Επιτροπή της...